Biała Perła czyli mój sposób na białe zęby

października 17, 2018

Witam Was ponownie! Wiele się ostatnio u mnie dzieje i nie ma mnie tak często jak byłam kiedyś. Mam za to dla Was wiele nowych recenzji i jedną z nich będzie recenzja pasty Biała Perła Krystaliczna Biel.
Wszyscy wiem jak ważny jest piękny uśmiech, bo pierwsze co rzuca się w oczy podczas rozmowy to usta i zęby, więc warto o nie zadbać, ale nie wszyscy mamy czas oraz pieniądze na wybielanie zębów w gabinecie, dlatego Biała Perła to produkt, który ułatwia nam dbanie o nasz uśmiech w domu i to każdego dnia.

Pierwszym co trzeba wiedzieć o tym produkcie to to, że zawiera naturalne składniki takie jak:

  • oksydaza glukozy- usuwa wszelkie zanieczyszczenia ze szkliwa
  • dwutlenek tytanu- wybiela oraz nadaje połysku
  • azotan potas- zmniejsza nadwrażliwość
  • fluor- wzmacnia zęby
  • olejki z mięty, eukaliptusa oraz goździków- nadają świeży i długotrwały oddech
Z oficjalnej strony możemy dowiedzieć się również, że posiada właściwości antybakteryjne, wspomaga usuwanie płytki nazębnej oraz zęby są wybielane dzięki formule enzymatyczno-pigmentowej i charakteryzuje się niskim wskaźnikiem ścieralności zębów.

Co ja zauważyłam?
Na pewno to, że pasta jest delikatna. Nie czuć w niej mocnych chemicznych zapachów, które czuć w niektórych tego typu pastach, co jest dla mnie niezwykle drażniące. Efekty na moich zębach pojawiły się już po 2 tygodniach stosowania i są widoczne gołym okiem. Po miesiącu stosowania dwa razy dziennie zostało mi jeszcze ponad połowa tubki, gdzie koszt takiej to 22,99zł.
W ofercie możecie znaleźć dodatkowo zestawy pasków wybielających, pasty: dla palaczy, na przebarwienia oraz dla dzieci i wiele wiele innych, więc zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie Białej Perły.