Nowa forma oszczędzania| Tipli.pl

września 16, 2018

Hej kochani! Jak tam się macie? Ja wpadłam w zakupowe szaleństwo, czuję już że trzeba się szykować na jesień i wiecie co? Znalazłam fajną stronę- Tipli.pl, to nowa forma oszczędzania, możemy znaleźć tam kupony rabatowe, a kto z nas nie lubi dostawać rabatu do swojego ulubionego sklepu? -20%, -40% -70% to okazje do tego, aby zamówić jeszcze więcej rzeczy za mniejszą kwotę, nic tak nie cieszy oka (i portfela) jak taki rabat. Często na stronie pokazują się różne ciekawe okazje jak np. dzień darmowej dostawy, nie wiem jak Was, ale nic mnie tak nie cieszy jak taka okazja, o której informuje  Tipli, mam wtedy szansę zamówić sobie rzeczy które nie przekraczają swoją kwotą, kwotę którą musimy wydać na dostawę, nie ma nic bardziej denerwującego kiedy skończy Ci się powiedzmy korektor za 15 zł a za dostawę płacimy koło 20zł. Zdarzyło się to Wam kiedyś? Bo mi dosyć często i bardzo tego nie lubię.

Na stronie możemy znaleźć zniżki oraz okazje do swoich ulubionych sklepów, u mnie ostatnio króluje  E-Zebra. Ponadto, za każdy zakup możemy otrzymać nawet 25% cashback, to ile % cashbacku otrzymamy zależy od sklepu. Całe szczęście Tipli wyróżnia się tym, że możemy wypłacić pieniądze już od 1zł, czyli nie tak jak w pozostałych stronach tego typu że musimy uzbierać daną kwotę do wypłacenia!  W moim przypadku zakupy w internecie zazwyczaj są powyżej 100zł, więc już po jednym takim zakupie mogę wypłacić pieniądze na swoje konto. Czy to nie jest wspaniałe? Interesuje Was ile cashbacku jest w kilku najpopularniejszych sklepach internetowych? Już Wam zdradzam:
w Zalando Lounge jest to do 6% od naszych zakupów,  w IPerfumy do 5%, w Empiku do 1,8%, w PizzaPortal 1% a w MediaExpert do 3%. Jeśli cashback jest dla Was zbyt mały i chcielibyście zaoszczędzić więcej, zawsze możecie skorzystać z kuponów rabatowych o których wspomniałam już wcześniej.

Szybka i darmowa rejestracja na Tipli.pl, dzięki tej stronie oszczędzisz sobie czas i pieniądze podczas zakupów w internecie ;)