Spring| Time for changes

marca 31, 2017

Hej skarby!
W sumie to nie wiem od czego zacząć, wiem że macie okna i ta pogoda pewnie większość z Was zachwyca i raczej każdy z nas czuje się z tego powodu lepiej. Tak jest też ze mną, staram się korzystać z pogody i ze swojej nadzwyczaj dużej energii. W końcu trzeba jakoś wrócić do równowagi i zdradzę Wam, że mam na to sposoby!

1.Sport: rower, bieganie, jeździectwo nieważne jaki lubicie, każdy wymaga od nas wysiłku zarówno psychicznego i fizycznego. I o ile jeszcze nie zaczęliście się ruszać więcej niż do czterech kółek i z powrotem, polecam Wam taką formę ruchu bo jak to mówią to źródło zdrowia ;)

2.Urozmaicenie diety. Nudzi Cię codzienne jedzenie owsianki na śniadanie i omleta na kolację? Zmień to! Zmiany w diecie są bardzo potrzebne, zwłaszcza kiedy po długim czasie wychodzi słoneczko i ogrzewa naszą skórę mocnymi promieniami. Warto chronić się przed tym odpowiednimi składnikami w naszej diecie. Świetnie sprawdza się tutaj jabłko dodane do owsianki, kwasy omega 3 zawarte w rybie,którą możemy przyrządzić do obiadu, okazuje się, że kawa i herbata również mają dobry wpływa na naszą skórę, dzięki którym unikniemy przebarwień, wiadomo że nikt z nas takich nie chce.

3.Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! W poprzednim punkcie wspomniałam o zmianie diety, teraz chodzi o zmiany w życiu. Czas na zmianę garderoby, a może to dobry czas na  zakup nowych kosmetyków i całkowicie zmienić swój codzienny makijaż? Może jakieś kolorowe usta, z przepiękną nową bluzką? To dobry czas moje drogie kobietki, na nowe, wiosenne zakupy! Czas zrobić coś dla siebie.

To kilka z moich sposobów, koniecznie piszcie swoje w komentarzach na dole. I koniecznie dajcie znać jak podobają Wam się zdjęcia. Buziaki!Mam na sobie:
Okulary-Stradivarius
Bluzka-Stradivarius
Kurtka-Gamiss
Spodnie-Pull&Bear
Buty-Nike

Makijaż:
Oczy: Paletka Go Nude od Wibo
Sztuczne rzęsy: Nocanka (Ardell 120 Demi Black)
Kredka do brwi: Essence