Inny wymiar

lutego 10, 2017

Cześć kochani!
Dziś przychodzę do Was z recenzją restauracji, w której miałam okazję być będąc w Warszawie. Mowa tutaj o restauracji Inny Wymiar, która stała się jednym z moich ulubionych miejsc w stolicy. Uwielbiam próbować nowych dań, tak o to spróbowałam 'podpłomyka' czyli coś w rodzaju pizzy z jajkiem, wędzonym boczkiem i ogórkiem! Kto by pomyślał o takiej kombinacji. Natomiast mój chłopak zdecydował się na podpłomyka z cukinią i ze szpinakiem. Nie dość, że najedliśmy się oboje jak za całą rodzinę to wyszliśmy z wielkimi uśmiechami na twarzy. Obsługa jest przemiła a restauracja wewnątrz wygląda cudowni- jasno i przytulnie. Oczarowały mnie przepiękne żyrandole.
Myślę, że restauracja jest w super lokalizacji. Zawsze kiedy przyjeżdżam do Warszawy wybieram się na starówkę. Tak było i tego dnia, mimo mroźnej pogody wybraliśmy się na spacer i po ok 20 minutach znaleźliśmy się w przytulnej restauracji. Myślę, że jest to świetny pomysł na spędzenie walentynek. I ta świetne akcja wallentynkowa:


Drink dla dwojga za pocałunek
„Niech połączy Was Inny Wymiar! Przez cały luty wymieniamy pocałunki na Walentynkowe drinki!
Przyjdź z dziewczyną, przystojnym sąsiadem, koleżanką z pracy, przyszłym lub byłym mężem na lunch lub kolację i przełamcie zimowe lody darmowym cocktailem!
Zróbcie check-in w Innym Wymiarze na FB lub IG, a dodatkowo poczęstujemy Was zmysłowym deserem! #wspolnywymiar  


Urocze!
Także serdecznie zapraszam Was na Świętokrzyską 14 w Warszawie! 
#innywymiar #walentynki