Top #7 komedii

października 10, 2015

 Ostatni tydzień wakacji spędziłam na oglądaniu zaległych filmów. Jeśli szukacie jakiś dobrych komedii na jesienne weekendy, przedstawię Wam kilka propozycji. :)

 

 

 

#1 Plan B

role główne:

Marząc o dziecku, lecz nie znajdując odpowiedniego partnera Zoe decyduje się na sztuczne zapłodnienie. W dniu kiedy odbywa się zabieg poznaje mężczyznę który zmieni jej stosunek do mężczyzn. Przypadkowe spotkania na ulicy, w taksówce czy na targu zaczynają robić się co najmniej dziwne. Czy książę na białym koniu zjawił się w nieodpowiednim momencie?

#2 Jump street 21

role główne:

Dwóch wrogów ze szkoły średniej, spotykają się po latach w Akademii policyjnej. Jeden z nich ma problem z wygłoszeniem policyjnej regułki, a drugi krótko ujmując jest ofermą. Wkrótce dostają wspólną sprawę. Trafiają do jednostki specjalnej. Cofają się wspólnie do czasów liceum i zaczynają tropić szkolnych dealerów.


#3 Wykiwać klawisza

role główne:

Oskarżony o sprzedawanie meczy Paul, nie wytrzymuje zachowania swojej ukochanej popełnia kilka.. wykroczeń. Były gwiazdor futbolu trafia do więzienia. Od naczelnika otrzymuje zadanie przygotowania skazańców do meczu ze strażnikami. Zgadza się. W między czasie zaprzyjaźnia się z jednym z więźniów. Wie jak wiele stracił. Zrozumiał swoje błędy i zachował zimną krew.#4 Ślubne wojny

role główne:

 Przyjaźń dwóch dziewczynek zaczęła się w hotelu Plaza. Po wielu latach przyjaźni obie w tym samym czasie wychodzą za mąż. Mają wszystko starannie przygotowane, każda z nich pragnie aby jej wesele było najlepsze, co prowadzi do różnorakich sprzeczek.


#5 Oświadczyny po irlandzku

role główne:

Jak głosi stara irlandzka tradycja- 29 lutego kobiety mają możliwość oświadczyć się swoim partnerom. Niecierpliwa Anna wyrusza w podróż do ukochanego. Przez warunki pogodowe nie było łatwo, lecz nie poddała się. W między czasie sprawy obierają zupełnie inny kierunek.


#6 Holiday

role główne:

Dwie nieznajome kobiety, chcąc uciec od swoich problemów - wymieniają się swoimi domami na święta. Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś, gdzie musi dostać się do samotnego domku na końcu drogi, natomiast Iris wybiera się do słonecznego Los Angeles. W między czasie Amanda poznaje przystojnego i samotnego brata Iris. Mieszkająca tymczasowo u Amandy- Iris poznaje jej sąsiada, który jak później się okazuje, był znanym scenarzystą. Pragnie mu pomóc.


#7 Za jakie grzechy, dobry Boże?

Czy to możliwe że cztery córki które są chrześcijankami wyszły za czterech mężczyzn wyznający inne religie? W tym filmie wszystko jest możliwe. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

A Wy które z powyższych filmów oglądaliście i polecacie na jesienne wieczory? A może jakieś inne przychodzą Wam do głowy? Pochwalcie się w komentarzach :D


SY :* 

instagram.com/mendakomenda

facebook.com/DDbyWK