Bring me to life

czerwca 10, 2015

Nareszcie nadeszły ciepłe dni, wakacje coraz bliżej. Czas zacząć porządki zarówno w szafach jak i w życiu. Co jakiś czas potrzebujemy zmian, bo bez nich byłoby nudno. Bardzo dużo czasu i sił zajęło mi żeby się podnieść. Zacząć coś robić ze sobą, swoim życiem. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ile energii wkładam w napisanie tego posta.Ale już koniec użalania się nad sobą, przez długi czas odkąd nie było mnie tu na blogu miałam okazję przemyśleć parę spraw.  Przecież już za niedługo koniec gimnazjum. W końcu zmieniam otoczenie, znajomych, nauczycieli. I wiesz co? Chyba coraz bardziej się cieszę. Wierzę że dam radę, że wszyscy damy. Póki co trzeba cieszyć się z nadchodzących wakacji! Mam nadzieję, że każdy z Was ma już jakiekolwiek plany. Ja wiem tylko tyle że jadę do znajomych reszta to spontan. Jak co roku :D 
Zaczynam ostro pracować nad sobą :) Trzeba w końcu zmienić to i owo. Może w końcu uda się nakierować bloga na jeden konkretny kierunek.
Muszę Wam się pochwalić, że nie dość że najprawdopodobniej będę miała pasek na koniec gimnazjum to jeszcze robię duże postępy w jeździectwie. 

INSPIRACJE

źródło: whi

A TERAZ MINI KONKURS
4.Okulary/ 5.Pierścionek/ 6.Niebieskie okulary
7.Bluzka/ 8.Spodenki/ 9.Slip-on
 Blogi osób które podają ceny przynajmniej 3 rzeczy zostaną polecone w kolejnych 3 postach :) Z góry dziękuję! :D

SY :* 

instagram.com/mendakomenda

facebook.com/DDbyWK